Чупрінчук Олена Володимирівна

Чупрінчук Олена Володимирівна

Посада: викладач іноземної мови
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії
Дисципліни, які викладає: іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням, культура ділового спілкування, основи медичних знань, медико-соціальні проблеми осіб з обмеженими фізичними можливостями, соціологічні методи в соціальній роботі.
Email: elenabogach37@gmail.com
Коло наукових інтересів: Психологія запам’ятовування великих об’ємів інформації за допомогою методу Mind Map; Вивчення іноземної мови в процесі аудіювання за допомогою англійських пісень; Сучасні інноваційні підходи до викладання ділової іноземної мови.

1. Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості національного університету харчових технологій 2006 р., спеціальність «Консервування», кваліфікація технік-технолог.
2. Кам’янець-Подільський Національний педагогічний університет імені І. Огієнка 2011 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти», кваліфікація викладач англійської мови та світової літератури.
3. Тернопільський національний педагогічний університет 2018 р., освітня програма «Економічна експертиза та аудит бізнесу», спеціальність «Облік і оподаткування», кваліфікація магістр обліку і оподаткування.

З 2007 року працювала в Кам’янець-Подільській ЗОШ № 7 вчителем – хореографом.
З 2014 р. – по даний час – викладач циклової комісії правових та суспільно-гуманітарних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

English grammar in use: навчально-методичний посібник з практичної граматики англійської мови. Кам’янець-Подільський: ТОВ «Друкарня «Рута», 2019. 72 с., близько 12 методичних розробок та розробок занять з використанням інноваційних технологій, понад 10 наукових статей за напрямком викладання англійської мови, участь у міжнародних наукових та практичних конференціях і семінарах.

2015 р. – Курси підвищення кваліфікації в Кам’янець-Подільському Національному педагогічному університеті імені І. Огієнка з навчальних дисциплін «Англійська мова», «Світова література». Випускна робота на тему «Комунікативний метод, як метод вивчення англійської мови». Свідоцтво № 12СПВ 121730 від 06.01.2016.
2016 р. – Атестація як викладача «Англійської мови та світової літератури» і здобута II категорія.
2019 р. – Атестація як викладача «Англійської мови та світової літератури» і здобута I категорія.
Педагогічний стаж: 13 років.

Translate