Бінарне заняття магістрантів з Головним управлінням пенсійного фонду України в м. Тернопіль

Бінарне заняття магістрантів з Головним управлінням пенсійного фонду України в Тернополі.
18 вересня 2023 року Віталій ТОЛУБʼЯК, доктор наук державного управління, професор кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор, професор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak), провів бінарне заняття з дисципліни «Публічна служба» зі здобувачами магістрами спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та із Головним управлінням пенсійного фонду України в Тернополі.
Навчальне заняття відбувалось у форматі діалогу, де основна увага була зосереджена на розкритті наступних питань: завдання та напрямки діяльності Головного управління; претензійно-позовна робота, яку здійснюють фахівці; робота електронних реєстрів та мережі; функціонування веб-порталу Пенсійного фонду України та їх послуги.
Магістранти обговорили питання правових засад публічної служби в Україні.
По завершенні здобувачі отримали вичерпну інформацію від спеціалістів Головного управління щодо розглянутої навчальної теми