Запрошуємо першокурсників до участі в опитуванні!

Шановні першокурсники НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ!

Просимо вас взяти участь у моніторинговому дослідженні Державної служби якості освіти України щодо організації та проведення вступної кампанії 2024 року в закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Даний процес буде реалізовано шляхом онлайн-опитування вступників 2024 року. Анкети є анонімними, а зібрані дані будуть аналізуватися та оприлюднюватися лише в узагальненому вигляді. Інформація про конкретні заклади освіти та респондентів, що взяли участь в опитуванні, не буде відображатись у звіті.

Анкети будуть доступні з 14 до 23 жовтня 2024 року за посиланням:
Для вирішення організаційних питань звертайтеся до відповідальної особи за проведення моніторингу у НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Глов’юк О.В.

Дякуємо за співпрацю!