Відбулася інтерактивна лекція «Проблематика генеративних моделей LLM, таких як GPT»

Сьогодні, 22 жовтня 2024 року, у ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ (в.о. директора – Ірина Алініївна Гарбарець) відбулася інтерактивна лекція з використанням комп’ютерної техніки 💻 з дисципліни «Інформаційні технології» .
Тема заняття: «Проблематика генеративних моделей LLM, таких як GPT» , яку провів викладач інформатики та інформаційних технологій Юрій Шевчук . 👨‍🏫
🔍 На лекції студенти дізналися про:
🔹 Як працюють сучасні генеративні мовні моделі
🔹 Які можливості та ризики вони несуть
🔹 Як штучний інтелект впливає на наше життя та які його перспективи.
💻 Під час заняття студенти мали змогу дізнатися про сучасні технології штучного інтелекту, відчути можливості та ризики використання GPT-моделей, а також обговорити, як ШІ впливає на наше повсякденне життя.
Ми крокуємо в ногу з часом ⏩, впроваджуючи новітні технології в навчальний процес, щоб зробити його цікавим, сучасним та корисним.
📚 Тема заняття була надзвичайно цікавою та пізнавальною, висвітлюючи реальні перспективи та виклики штучного інтелекту в сучасному світі. Такі заняття надихають студентів 👩‍🎓👨‍🎓 на нове відкриття та допомагають краще зрозуміти роль ШІ у світі 🌐.
Разом ми будуємо майбутнє з інноваціями! 🚀