Проведено інформаційний захід «Культура академічної доброчесності: роль бібліотеки»

22 жовтня 2024 року завідувачка бібліотеки Хейлик Альона Антонівна разом із фахівчинею навчального відділу Глов’юк Оксаною Василівною організували та провели захід, присвячений Міжнародному дню академічної доброчесності. Участь взяли студенти НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» та Кам’янець-Подільського фахового коледжу НРЗВО КПДІ.

Як осередок доступу до інформації, бібліотека активно поширює серед академічної спільноти принципи та цінності доброчесності. Головна мета заходу – навчити учасників впроваджувати доброчесність у своєму повсякденному житті, адже саме під час навчання формуються цінності та поведінкові моделі, які впливають на майбутнє кожного студента.

Відмова від плагіату, списування та академічного шахрайства є ознакою зрілої, самостійної та впевненої особистості. Самостійна та відповідальна людина свідомо обирає свій життєвий шлях, приймає важливі рішення та сміливо йде до самореалізації.

Підтримуймо якісну освіту в Україні через доброчесність та відповідальність!