Шановні студенти, 10 жовтня о 15:00 год., запрошуємо відвідати Едукаційне заняття для підлітків та молоді до Дня психічного (ментального) здоровʼя!
Будемо досліджувати зміст та значення психічного (ментального) здоровʼя, шляхи збереження та відновлення у різних життєвих обставинах, способи та техніки самопіклування.
Заняття буде проведене в рамках проєкту «ПОРУЧ» – проєкт з психосоціальної підтримки та збереження психічного здоров’я дітей, батьків/осіб, які їх замінюють, та фахівців, що працюють з дітьми, який реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні UNICEF Ukraine.
Тренери:
Наталія Жиляк
Наталія Гевчук
📅 10 жовтня
⏱️15:00
🏠 Психологічна служба НРЗВО «КПДІ»
‼️ Вхід вільний