Виїзне заняття для здобувачів другого (бакалаврського) рівня вищої освіти в Молодіжному центрі Кам’янця-Подільського в рамках курсу «Психологія творчості з тренінгом креативності»

10 вересня 2024 року, Наталія Жиляк , кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т. Сосновської НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak )(Факультет соціо-психологічної діяльності,реабілітації та професійної освіти, в.о.декана Оксана Палилюлько , в.о.завідувача кафедри Ольга Столяренко ) провела виїзне заняття для здобувачів другого (бакалаврського) рівня вищої освіти в Молодіжному центрі Кам’янця-Подільського Молодіжний центр Кам’янця-Подільського (директор Тетяна Сметанюк ), в рамках курсу «Психологія творчості з тренінгом креативності». Студенти долучилися до тренінгового заняття, на якому занурилися в метафоричну атмосферу вулика, бджілок, батьківських ролей та ресурсів на новий навчальний рік.
Дякуємо керівництву центру Тетяні Сметанюк за співпрацю та сприяння у набутті професійних компетентностей здобувачами освіти НРЗВО КПДІ.