Відбувся урочистий старт Спартакіади міста серед спортсменів “Інваспорт”, присвяченої Дню фізичної культури і спорту!

Сьогодні, 10 вересня, у нашому Кам’янець-Подільський Державний Інститут (ректор Marian Tripak) та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ (директор Гарбарець Ірина Алініївна) відбувся урочистий старт Спартакіади міста серед спортсменів “Інваспорт”, присвяченої Дню фізичної культури і спорту!
Ця подія об’єднала учасників з різних куточків нашого міста, надихаючи всіх на досягнення нових вершин у спорті та житті. Атмосфера була наповнена енергією, підтримкою і бажанням перемагати!
Дякуємо всім, хто долучився як учасники так і вболівальники! Разом ми підтримуємо здоровий спосіб життя і розвиток спорту в нашій громаді.