Відбулися змагання серед студентської молоді “Козацькі забави”!

Сьогодні, 11 вересня, у НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak ) та ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ (директор – Ірина Алініївна Гарбарець Eirína Aliniivna ) відбулися змагання серед студентської молоді “Козацькі забави”! Студенти продемонстрували чудові результати та справжні емоції переможців під час різноманітних конкурсів, зокрема, естафети зі скакалкою та обручем (10 стрибків), естафети з елементами флорболу, під час виконання елементів настільного тенісу, стрибків у мішках, переведення м’яча через майданчик, конкурсу капітанів – Дартс, конкурсу “Крокодил”, перетягування канату.
В “Козацьких забавах” взяли участь команди “Джеріки”, “Стріла”, “Аджегер”. Це була неймовірна гра стратегів, відповідальних і талановитих студентів, цілеспрямованих та щирих. Перемогу здобула команда “Стріла”.
Дякуємо, студенти, за участь, круті емоції, неймовірні результати та чудову гру! В найкращі!