Студенти завітали у Психологічну студію «Динаміка» на заняття з дисципліни «ОСНОВИ АНАЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ЮНГІАНСЬКОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ»

Сьогодні, 10 вересня, стартувала робота у Лабораторії психологічного консультування та тренінгів для студентів НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak ) у 2024-2025 навчальному році.
ТА ЮНГІАНСЬКОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ», яке провела Наталія Жиляк ,кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім.Т.Сосновської Факультет соціо-психологічної діяльності,реабілітації та професійної освіти , в.о.декана Оксана Палилюлько , в.о.завідувача кафедри Ольга Столяренко ), сексолог, кандидат у психотерапевти за методом символдрама НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут”.
Майбутні психологи мали нагоду не лише відчути простір психологічного кабінету, доторкнутися до інструментів студії, але й побути протагоністами і спостерігачами фрагментів асоціативного методу та роботи в юнгіанській пісочниці.
Далі – все цікаве та корисне для особистісного зростання та професійних навичок здобувачів освіти.
До зустрічі на наступних заняттях Лабораторії психологічного консультування та тренінгів!