Щирі вітання з початком нового 2024-2025 навчального року!

Шановні викладачі! Дорогі студенти!
Щиро вітаю вас з початком нового 2024-2025 навчального року!
Вітаю новоспечених студентів, адже навчання в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” для студентів-першокурсників – це початок нового етапу в житті, нові знайомства, знання, події, нові друзі та нова сторінка життя. Бажаю усім не втратити себе в різноманітті студентського життя, мріяти і досягати мети, не зважаючи на перепони, тривоги.
Дякуємо Збройним Силам України, нашим Захисникам і Захисницям, за можливість працювати, розвиватись, здійснювати наукові дослідження, здобувати нові знання та опановувати нову професію.
Бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, наснаги, креативності та наполегливості у досягненні цілей та завдань. Нехай новий навчальний рік принесе нові молодіжні ініціативи, професійні тандеми, проекти, наукові відкриття та креативно-творчі здобутки.
Слава ЗСУ!
Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе!
З повагою – ректор, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України Мар’ян Тріпак