Практично-професійне навчання з першого курсу!

13 вересня 2024 року студенти першого курсу спеціальність 053 “Психологія”НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут «КПДІ» в особі ректор в Мар’яна Тріпака відвідали@ @Камʼянець- Подільський міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.
Здобувачі освіти познайомилися з основними напрямками роботи центру, проаналізували спектр соціально-психологічних запитів, з якими працюють фахівці в умовах сьогодення та перейняли досвід працівників Мобільної бригади щодо протидії насильству.
Дякуємо керівництву Центру, психологу Віталій Поліщук та усій професійній команді за цінний професійний досвід, за приклад для наслідування!
Завжди раді співпраці! Студенти відвідали Центр в рамках дисципліни «Загальна психологія з практикумом» ( викладач- канд.психол. наук Наталія Жиляк).