Розширюємо горизонти співпраці! Меморандум для співпраці підписано з директором Довжоцького будинку -інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю” Желізник Галиною Дмитрівною та ректором Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти Кам’янець-Подільський Державний Інститут “Кам’янець -Подільський державний інститут “в особі Marian Tripak Мар’яна Тріпака!!! Дякую за співпрацю та можливість співробітників ЗВО @ Роїк А. та Леся Данилевич Л.,Власенко Ю. , Гриценко С. за можливість долучення до проєкту SOS Штабу Громадської оборони “Подолання травми.Техніки зцілення 60 +” націлений на допомогу літнім людям.