Бінарне заняття в рамках курсу «Загальна психологія з практикумом» з працівницею, тренеркою кількох проєктів Богданом Лисак

Студенти НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak ) факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти Факультет соціо-психологічної діяльності,реабілітації та професійної освіти (в.о.декана Оксана Палилюлько ) відвідавали Молодіжний центр Кам’янця-Подільського (директор Тетяна Сметанюк ), на базі якого було проведене бінарне заняття в рамках курсу «Загальна психологія з практикумом» з працівницею, тренеркою кількох проєктів Богданом Лисак Богдана Лисак. Під час зустрічі студенти познайомилися з історією заснування Центру, структурою та запланованими заходами для молоді. Проаналізували зміст та значення волонтерства серед молоді. Першокурсники НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” запрошені адміністрацію Молодіжного центру Камʼянця Подільського до активної участі у воркшопах та різносторонньої співпраці! Щиро дякуємо за запрошення, комунікацію та неймовірні заходи.