24 вересня 2024 року відбулась зустріч ректора Мар’яна Тріпака з Вікторію КУШНІР, новообраною Головою Студентської ради НРЗВО КПДІ та Вікторію Клівіцькою , заступником Голови Студентської ради НРЗВО КПДІ.

24 вересня 2024 року відбулась зустріч ректора НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” Мар’яна Тріпака Marian Tripak з Вікторію КУШНІР Вікторія Кушнір, новообраною Головою Студентської ради НРЗВО КПДІ та Вікторію Клівіцькою , заступником Голови Студентської ради НРЗВО КПДІ. Мар’ян Тріпак привітав новообраного Голову та заступника Голови Студентської ради та побажав успіхів, наснаги, нових звершень та перемог! На зустрічі відбулось обговорення напрямів діяльності молоді НРЗВО КПДІ, ініціатив та участі у заходах і проектах.
Бажаємо успіхів у розвитку молодіжних ініціатив та проектів.