20 вересня 2024 року відбулась неймовірна подія в Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” – зустріч вельмишановних гостей. З дружнім візитом НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” відвідав Олег Шаров, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України та Олександр Пунда, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОВА . Ректор інституту Мар’ян Тріпак продемонстрував інклюзивно-освітній простір інституту, та наголосив, що основна місія закладу – створити безпечне освітнє середовище, де комфортно буде усім студентам. Вельмишановні гості ознайомились з можливостями, створеними для студентів з особливими освітніми потребами, студентів з інвалідністю, які навчаються в НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”, доступним та безбар’єрним освітньо-навчальним середовищем закладу, адже саме безбар’єрність в закладі вищої освіти – один з головних пріоритетів інституту. Гості поспілкувались із студентами закладу, ознайомились з спортивно-реабілітаційними майданчиками, адже в НРЗВО КПДІ освітні послуги інтегруються з реабілітаційними, оскільки значна частина здобувачів – це студенти з особливими освітніми потребами, студенти з інвалідністю.
Щиро дякуємо за візит, спілкування, неймовірну комунікацію, діалог!