20 вересня 2024 року члени Вченої ради взяли участь у розширеному засіданні спілки ректорів Хмельницької області за участі Олега Шарова

20 вересня 2024 року члени Вченої ради Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” на чолі з головою Вченої ради Мар’ яном Тріпаком, ректором Інституту, взяли участь у розширеному засіданні спілки ректорів Хмельницької області за участі Олега Шарова, генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України. Під час доповіді «Вища освіта-2024: реформи в умовах війни» Олег Ігорович акцентував увагу присутніх на основних тенденціях та проблемах системи вищої освіти в умовах війни, необхідності підвищення якості підготовки фахівців та безпеки учасників освітнього процесу під час аудиторного навчання.
Генеральний директор директорату визначив напрями освітніх новацій, а саме, на перспективах європейської та євроатлантичної інтеграції, основних завданнях системи вищої освіти, перспективі ESG 2027, забезпеченні міжнародної української освіти, питанні реформи та міжнародної фінансової підтримки.
Щиро дякуємо за натхнення спілкування, неймовірну подію та діалог!