Запрошуємо студентів до участі в опитуванні!

external

Запрошуємо студентів до участі в опитуванні!

Рада Європи в рамках Платформи етики, прозорості та доброчесності в освіті (ETINED) проводить опитування, присвячене
розумінню обізнаності студентів щодо шахрайства у вищій освіті.
Опитування розроблене у співпраці з Інформаційним центром з академічної мобільності та еквівалентності (CIMEA) та адресовано студентам закладів вищої освіти держав-учасниць Європейської культурної конвенції, представлених у Керівному комітеті з питань освіти (CDEDU) Ради Європи з урахуванням Рекомендації CM/Rec(2022)18 Комітету міністрів державам членам щодо протидії шахрайству в освіті.

Метою опитування є аналіз знань студентів про явище шахрайства в освіті, підвищення обізнаності серед академічної спільноти та підтримка створення інструментів, які сприяють дотриманню етики у вищій освіті.

Заповнення анкети займає приблизно 15 хвилин.

Долучитися до опитування здобувачі вищої та фахової передвищої освіти можуть за посиланням: https://cimea.limequery.org/674657?lang=en

Завершення прийому відповідей – 06 вересня 2024 року.

Дякуємо за активність!