Відбулась онлайн зустріч НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” з представниками Шяуляйської академії Вільнюського університету (Литва)

27 серпня 2024 року відбулась онлайн зустріч НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” (ректор Marian Tripak ) представників відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи, структурних підрозділів на чолі з проректорами з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Андрій Дерлиця та з навчально-педагогічної діяльності Олександр Лаврук з представниками Шяуляйської академії Вільнюського університету (Литва). Під час зустрічі відбувся обмін досвідом у сфері організації навчально-наукової діяльності, процесів інтернаціоналізації та підготовки майбутніх фахівців. Представники ЗВО двох країн обговорили перспективи подальшої співпраці в рамках подальшого удосконалення освітніх програм підготовки майбутніх фахівців у сфері публічного управління, менеджменту, економіки, соціальної роботи та психології, а також соціогуманітарної сфери, обміну досвіду в сфері навчання та викладання в умовах викликів та кризових станів суспільства. Особливими питанням, на якому акцентували увагу представники Шяуляйської академії та декани факультетів (Олег Коркушко, декан факультету економіки, управління та діджиталізації; Оксана Палилюлько, декан факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти), завідувачі кафедр факультетів Андрій Тимків , Олена Бачинська, Анатолій Скрипник представники ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ (в.о.директора Ірина Гарбарець) та представники структурних підрозділів (Марина Волощук, керівник відділу, міжнародна діяльність), – участь у проектній діяльності, доручення НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» до мережі науково-дослідних працівників, спільні дослідження та проекти.
Щиро дякуємо за обговорення, участь, обмін досвідом, можливості та перспективні напрямки співпраці. Сподіваємось на плідну співпрацю!