21 серпня 2024 року відбувся регіональний семінар «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у партнерстві із Буковинським державним медичним університетом (м. Чернівці).
До участі в регіональному семінарі долучились керівники структурних підрозділів, секторів та гаранти ОП НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak): Оксана Палилюлько, в.о.декана факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти, к.істор.н.; Олег Коркушко, в.о.декана факультету економіки, управління та діджиталізації, к.е.н., доцент; Ірина Годнюк Ira Godnuk, к.е.н., доцент, гарант ОП Облік і оподаткування; Оксана Глов’юк, провідний фахівець Сектор моніторингу та забезпечення якості освітнього процесу.
Під час регіонального семінару відбулось обговорення наступних питань: необхідність нового дизайну системи забезпечення якості; освіта та досягнення цілей сталого розвитку ООН; модернізація системи зовнішнього забезпечення якості вищої освіти в Україні,
оновлене Положення про акредитацію освітніх програм: що зміниться для університетів; оцінювання освітніх програм за новим Положенням; постакредитаційний моніторинг;
нова процедура апеляції щодо рішень Національного агентства та робота Апеляційної палати.
Щиро дякуємо за неймовірну подію, запрошення, комунікацію.