Всесвітній день вишиванки в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут”

Всесвітній день вишиванки в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут “. Вишиванка — це нерозривний зв’язок поколінь.
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Вітаємо з неймовірним Днем для кожного українця і Українки, адже вишиванка – це код нації! Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов’язані з національним орнаментом на одязі.
Цей день особливо поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів, традицій, обрядів. Разом сильніші!
Дякуємо ЗСУ! Україна понад усе!