Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”

З 13 по 19 травня 2024р. в Україні відбувається перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.
До НРЗВО « Кам’янець-Подільський Державний Інститут » (ректор Мар’ян Тріпак) викладачем вищої категорії Марунчак Оксаною Василівною було запрошено начальника сектору ювенальної превенції Кам’янець Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Катерину Родіну спільно з поліцейськими офіцерами громади Вадимом Панатом, Іриною Крапевницькою та Василем Віхтюком.
Під час заходу гостями закладу було проведено бесіди, навчання зі студентами щодо забезпечення захисту життя та здоров’я студентів під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.