Співпраця Товариства Червоного Хреста України в Кам’янець-Подільському з НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут

08 травня 2024 року у Міжнародний день Червоного Хреста та у переддень Дня Європи ректор НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” Мар’ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, зустрівся з неймовірною командою представників Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Товариство Червоного Хреста України в Кам’янець-Подільському на чолі з Головою організації Ігорем Земсковим. На зустрічі Ігор Земсков вручив подяку Мар’яну Миколайовичу та колективу НРЗВО КПДІ за активну громадянську позицію, благодійну та волонтерську діяльність, вагому та систематичну підтримку молоді. Під час зустрічі обговорювались питання подальшої співпраці та стратегічні напрямки участі у спільних міжнародних проєктах ЄС.
Дякуємо за високу оцінку діяльності НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” та ректора Інституту Мар’яна Миколайовича Тріпака.
Дякуємо за підтримку, волонтерську діяльність та неймовірні проєкти для України.
Разом сильніші!