30 квітня відбулось заняття у тандемі науково-педагогічних працівників – Власенко Юліани Костянтинівна

30 квітня у Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» (ректор Marian Tripak ) відбулось заняття у тандемі науково-педагогічних працівників – Власенко Юліани Костянтинівна Yuliana Vlasenko , кандидата політичних наук, доцента кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської (в.о.зав.кафедри Ольга Столяренко , Факультет соціо-психологічної діяльності,реабілітації та професійної освіти , декан Оксана Палилюлько ) та Шевчука Олександра Володимировича Саша Шевчук , кандидата педагогічних наук, викладача кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій (в.о.зав.кафедри Людмила Сидорук , Факультет економіки, управління та діджиталізації , декан Ірина Гуменюк ). Тема заняття – «Роль мультфільму у формуванні особистості». Під час заняття студенти груп П-11б і С-11б підготували чудові матеріали і продемонстрували як мультфільми впливають не лише на свідомість дітей та підлітків, а й як зміст вони можуть нести.
Дякуємо за чудове заняття, бажаємо учасникам освітнього процесу наснаги, нових звершень та перемог!