16 травня 2024 року відбулось засідання Вченої ради

16 травня 2024 року в НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут” відбулось засідання Вченої ради. Під час засідання обговорювались актуальні питання, а саме:
організація освітнього процесу в умовах війни;
плата за навчання;
затвердження нормативних актів, які регулюють діяльність НРЗВО КПДІ;
рекомендація до друку навчально-методичних праць: Модернізація інклюзивного вишколу в сучасних умовах вищої і фахової передвищої освіти. Підручник (за редакцією Тріпака М.М., Лаврука О.В., Козак Р.В.); Навчально-методичний комплекс (навчально-методичний посібник) з дисципліни “Публічне управління” (автор – Тоуб’як В.С.); Сучасні психотехнології впливу з основами нейролінгвістичного програмування: навчально-методичний посібник (укладачі Михальський А.В., Михайлик А.О.); Соціальна педагогіка: навчальний посібник (укладачі Марчак Т.А., Присакар В.В.).
Під час засідання обговорювались фахові наукові журнали категорії “Б” НРЗВО КПДІ – “Інклюзивна економіка” та “Інклюзія і суспільство”, було рекомендовано до друку Вченою радою науковий журнал “Інклюзія і суспільство” (Вип. 1 (06) 2024).
На засіданні Вченої ради було представлено Брідніцьку Ларису Василівну до присвоєння звання “Почесний працівник інституту” в НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”.
Голова Вченої ради, ректор Інституту Мар’ян Миколайович Тріпак Marian Tripak , к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, побажав усім успіхів, професійних здобутків та наснаги у науково-дослідній діяльності.