16 травня 2024 року, Громадська Спілка «Ліга Сильних» провела круглий стіл у партнерстві з European Disability Forum та Christian Blind Mission за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»
16 травня 2024 року, Громадська Спілка «Ліга Сильних» Ліга сильних провела круглий стіл у партнерстві з European Disability Forum та Christian Blind Mission за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», на тему «Міжнародний досвід впровадження незалежного проживання: уроки та висновки для України».
До заходу долучились фахівці відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak) Oleksandr Hlibka , провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та Maryna Voloshchuk , керівник відділу.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Спікери:
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![💎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f48e.png)
![💎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f48e.png)
Щиро дякуємо за креативний та інноваційно-науковий, практичний досвід, комунікацію!