14 травня 2024 р. відбувся тренінг на тему ” Конфлікт. Вирішення конфліктів мирним шляхом”

14 травня 2024 р.студенти спеціальності 231 Соціальна робота НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут“, ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ відвідали тренінгове заняття на базі КУ Кам’янець -Подільський молодіжний ЦЕНТР Молодіжний центр Кам’янця-Подільського (директорка Сметанюк Т.І. Тетяна Сметанюк) у межах проведення навчальної практики з питань соціальної роботи на виробництві (викладачі: Валентина Загалевич , Леся Данилевич , Інна Гуменюк ). Під час заняття Богдана Лисак – тренерка національної тренерської мережі (компонент молоді) ГО “Ла-Страда Україна” провела тренінг на тему ” Конфлікт. Вирішення конфліктів мирним шляхом”, познайомила студентів з поняттям, видами конфліктів, визначила стратегії вирішення конфліктів. Студенти активно брали участь при виконанні вправ тренінгу та демонстрували зацікавленість та ініціативність.
Зустріч була навчальною, інформативною, цікавою, корисною. Щиро дякуємо за співпрацю!