13 травня 2024 р. організовано практичне заняття на базі Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

13 травня 2024 р. викладачами циклової комісії соціальних дисциплін, психології та фізичної реабілітації Валентиною Загалевич, Лесею Данилевич, Інною Гуменюк, за сприяння Психолого-педагогічного відділу НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Marian Tripak ) (Сторожук Н.Р.), у межах проведення навчальної практики з питань соціальної роботи на виробництві для студентів ІІ – курсу спеціальності 231 Соціальна робота було організовано практичне заняття на базі Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директорка Центру Ковтун Еліна та психологиня Тетяна Заїка розповіли про основні напрями діяльності центру та особливості роботи фахівців соціальної сфери, а також ознайомили з спектром соціальних послуг, що надаються сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Зустріч була навчальною, інформативною, цікавою, корисною. Щиро дякуємо за співпрацю!