08 травня 2024 року проведено гостьову лекцію на актуальну та сучасну тему: «Поняття інформаційної війни. Упередження /стереотипи/дискримінація/фейки».

08 травня 2024 року, в День пам’яті та примирення, ВСП Кам՚янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут» за ініціативи Циклової комісії фундаментальних дисциплін було проведено гостьову лекцію на актуальну та сучасну тему: «Поняття інформаційної війни. Упередження /стереотипи/дискримінація/фейки».
Лектором виступила Марчук Людмила Миколаївна, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри журналістики Навчально-наукового інституту української філології Кам՚янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Під час зустрічі було розкрито цікаві сучасні питання, як-от; витлумачено поняття «інформаційна війна», визначено ознаки фейкової новини, ознайомлено із поняттям інформаційної бульбашки.
Студенти та викладачі Фахового коледжу мали можливість попрацювати із вправою «Правила наближених інтересів», жваво обговорити вади Вікіпедії, ознайомитися із прикладами deepfake.
Лекція була цікавою, потрібною у сучасних умовах, повчальною.
Щиро дякуємо Людмилі Миколаївні за змістовну лекцію, оригінальність її подачі, сучасний формат комунікації та організацію взаємодії під час лекції. Бажаємо наснаги, професійних здобутків і неймовірних перемог у професійній діяльності.
Разом до Перемоги!