Тарас Григорович Шевченко — український поет, прозаїк, мислитель, живописець, гравер, етнограф, громадський діяч. Національний герой і символ України.

Тарас Григорович Шевченко — український поет, прозаїк, мислитель, живописець, гравер, етнограф, громадський діяч. Національний герой і символ України.
9 березня особлива дата для студентів Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” – 210 років від народження Тараса Григоровича Шевченка. Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, можна сказати, що кожне слово, написане поетом, як ніколи актуальне для українців і стало символом свободи та незламності нашого народу.
Від початку повномасштабного вторгнення рф на нашу неньку, як ніколи, актуальні пророцтва великого генія України Т.Г.Шевченка.…
«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава