26 березня 2024 р. відбулася гостьова лекція на тему “Впровадження Концепції сталого розвитку в Україні”

Впровадження Концепції сталого розвитку в Україні
26 березня 2024 року в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор – Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, кандидат економічних наук, професор НРЗВО КПДІ Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak ), в ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (в.о. директора Ірина ГАРБАРЕЦЬ Eirína Aliniivna) відбулася гостьова лекція д.е.н., професора кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Ірини ЯЩИШИНОЇ. Під час лекції було розглянуто такі питання:
• Історія формування моделі сталого розвитку;
• Реалізація Концепції сталого розвитку в Україні (законодавча ініціатива);
• Реалізація Концепції сталого розвитку в Україні (міжнародні зобов’язання);
• Реалізація Концепції сталого розвитку в Україні (інституційне забезпечення);
• Реалізація розроблених українською молоддю стартап – проєктів з екологічного складника сталого розвитку.
Здобувачі познайомилися з поняттям АПСАЙКЛІНГ, зробили нові та корисні відкриття для себе.
Голова циклової комісії фундаментальних дисциплін Інна Гуменюк та викладач біології і екології Яна Біла Яна Чарановська висловлюють найщиріші слова подяки Ірині ЯЩИШИНІЙ за надзвичайно цікаву та детальну лекцію про впровадження Концепції сталого розвитку в Україні.
Тепер ми на крок ближче, щоб діяти на користь нашої планети, адже сталий розвиток – загальна концепція, щодо необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.