26 березня 2024 р. проведено цикл бінарних занять на базі Управління забезпеченням взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку територій Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації

26 березня 2024 р. магістрантам спеціальності Економіка і соціальна психологія та спеціальності Публічне управління та адміністрування Факультету економіки, управління та діджиталізації (декан Ірина Гуменюк) НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” (ректор професор Мар’ян Тріпак) проведено цикл бінарних занять : Соціальна відповідальність (Олена Бачинська); Стратегічне управління соціально-економічним розвитком (Олександр Лаврук) на базі Управління забезпеченням взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку територій Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації. Начальник управління Федик Олександр Григорович ознайомив присутніх з функціями та головними аспектами діяльності Управління в умовах воєнного стану. Начальник відділу доходів та соціально-економічного розвитку району Суховерко Людмила Михайлівна та начальник відділу видатків, обліку та взаємодії з територіальними органами Мартинів Наталія Зіновіївна детально ознайомили магістрантів із особливостями забезпечення реалізації державної політики соціально-економічного розвитку, державної регіональної політики, державної політики у сфері інвестиційної діяльності та державно-приватного партнерства.