14 березня 2024 р. проведено методичний семінар з питаннь акредитації освітньо-професійних програм (ОПП) спеціальностей коледжу

У Відокремленому структурному підрозділі Кам՚янець-Подільський фаховий коледж Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам՚янець-Подільський державний інститут» (ректор – Заслужений працівник освіти України, академік НАН вищої освіти України, кандидат економічних наук, професор НРЗВО КПДІ Мар’ян Тріпак, в.о. директора Ірина Гарбарець) в межах Стратегічного плану методичної роботи на 2024 рік 14 березня проведено методичний семінар з питання акредитації освітньо-професійних програм (ОПП) спеціальностей коледжу. У роботі взяли участь гаранти освітніх програм, голови циклових комісій, методист коледжу Людмила Валіцька тощо. У виступі заступник директора коледжу Раїса Козак акцентувала на порядку оформлення і подання документів на акредитаційну експертизу, особливостях проведення самоаналізу, критеріях оцінювання ОПП та внутрішньому забезпеченні роботи щодо якості ОПП. Керівник навчального відділу інституту Наталя Шевчук зосередила увагу присутніх на значенні правильної організації роботи щодо вибіркових дисциплін, особливостях критеріїв оцінювання різних видів занять та практик, ролі стейкхолдерів та студентів у забезпеченні функціонування ОПП тощо.
В ході обговорення питань виникали цікаві дискусійні моменти, присутні висловлювали слушні думки та пропозиції щодо підготовки ОПП до акредитації.
Було окреслено низку стратегічних завдань, які необхідно розв’язати до кінця 2023/2024 навчального року.