Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації (онлайн)

«Психолого-педагогічні основи інклюзивної освіти»
(початок курсів відповідно до формування групи)

У межах заходу передбачено проведення
шістьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

Лекція 1. «Базові поняття та теорії інклюзії». Спікер – Столяренко Ольга Борисівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Лекція 2. «Інклюзія і права українців з особливими потребами». Спікер – Скрипник Анатолій Юрійович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Лекція 3. «Базові принципи дистанційної роботи в умовах інклюзії». Спікер – Шевчук Олександр Володимирович, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри цифрових, освітніх та соціо-економічних технологій НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Лекція 4. «Організація освітнього процесу в умовах інклюзії». Спікер – Марчак Тетяна Андріївна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Лекція 5. «Особливості роботи зі здобувачами освіти з різними нозологіями в умовах інклюзії». Спікер – Михальський Анатолій Володимирович, кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Лекція 6. «Комунікативна компетентність як чинник успішної взаємодії учасників освітнього процесу в умовах інклюзії». Спікер – Федорчук Віктор Миколайович, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані
всім учасникам після сплати за участь.

Порядок реєстрації:

Форма участі – дистанційна.

1) Зареєструватися за: https://forms.gle/9qfZbKhSuVzLmH5T8

2) Укласти договір для надання освітніх послуг: http://surl.li/npmhi

3) надіслати копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу: kucherovgennadij@gmail.com чи на тел.: 38 (096) 297-54-86 (Вайбер).

Організаційний внесок:

1. Організаційний внесок учасника становить 700 грн.
  2. Реквізити для оплати будуть надані координатором після реєстрації. Учасникам курсів необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
  3. Сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці.

Контактна особа: Кучеров Геннадій Геннадійович – координатор всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.

Телефон: + 38 (096) 297 54 86