Унікальна та неймовірна подія – підписання Меморандуму про співпрацю з Ізраїльською коаліцією травми.
07 листопада 2023 року – Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” в особі ректора Marian Tripak підписано Меморандум про співпрацю з Ізраїльською коаліцією травми. У цьому Меморандумі визнається, що спільні зусилля Ізраїльської коаліції травми (ITC) Israel Trauma Coalition in UA та Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» (НРЗВО КПДІ) принесуть взаємну користь і сприятимуть інституційному зв’язку для співпраці та допомоги в галузі освіти. Викладачі факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти (в.о.декана – Оксана Палилюлько) та ВСП КПФК НРЗВО КПДІ (в.о.директора Ірина Гарбарець Eirína Aliniivna) вже мали нагоду взяти участь у підвищенні кваліфікації та засвоїти унікальний практичний досвід та знання допомоги і самодопомоги у кризових ситуаціях, які важливі усім, хто допомагає та надає соціо-психологічну підтримку в Україні.
Особливості співпраці, подальші кроки та стратегії співпраці, комунікацї та розвитку потрібних компетентностей на базі НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” обговорювались на робочій зустрічі 02 грудня 2023 року Тетяною Гуранською Tetyana Huranska, заступником директора Хмельницького міського центру соціальних служб, координатором розвитку програм психо-соціальної підтримки у м.Хмельницький, неймовірним координатором Ізраїльської коаліції травми в м.Хмельницький з ректором НРЗВО КПДІ Мар’яном Миколайовичем. Адже НРЗВО КПДІ, маючи значний досвід у наданні освітніх послуг, що інтегруються з реабілітаційними послугами, та психолого-педагогічним супроводом, навчально-реабілітаційний простір Інституту передбачає готовність до професійної, реабілітаційної та психолого-педагогічної підтримки людей, які постраждали внаслідок війни, ветеранів війни, необхідних дій в напрямку створення (розширення) таких можливостей. До обговорення актуальних питань співпраці долучилась Оксана Палилюлько, в.о.декана факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти, а також Maryna Voloshchuk, керівник відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи.
Дякуємо за довіру, цінні знання та досвід, підтримку та добре серце.
Разом до перемоги!