26 грудня у НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут” прийшли привітати місцеві пластуни із Різдвом Христовим

26 грудня у НРЗВО ” Кам’янець-Подільський Державний Інститут” прийшли привітати місцеві пластуни із Різдвом Христовим.
Для студентів та працівників нашого закладу діти презентували неймовірно-творчий та цікавий вертеп, під час якого легко було упізнати сучасних політиків та можновладців, тему війни та Перемогу добра.
Сьогодні із російською темрявою та злом на боці добра, тепла і світла воюють хоробрі українські воїни, які неодмінно переможуть темряву з рідної України, очистять та виженуть з України окупантів, адже саме на нашому боці справедливість, воля і правда.
Пластуни принесли світло надіі-Вифлиємський вогонь до НРЗВО КПДІ та передали його нашому закладу. Після виступу пластунам вручили солодкі подарунки і щиро подякували за гарний різдвяний вертеп!
Гарного, мирного неба усім нам та перемоги Україні! 🇺🇦