Міжнародний день студента

«ХТО ЗВЕРХУ?»:
МУЖНІСТЬ І ВІДВАГА – НІЖНІСТЬ І КРАСА
У Міжнародний день студента у приміщенні актового залу Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» (ректор, професор Мар’ян ТРІПАК) відбулися інтелектуальні змагання серед юнаків та дівчат «Хто зверху?»
Відкриваючи захід, до усіх присутніх із вітальним словом звернувся ректор НРЗВО КПДІ Мар’ян Миколайович, привітавши студентсво зі святом та побажавши усім гарно провести час.
Директорка ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж» Ірина Алініївна, у своєму виступі підкреслила важливість проведення даних заходів, адже саме вони розвивають логічне мислення, ерудованість, формують пам’ять, увагу, спритність…
Відтак, команди хлопців та дівчат змагалися у декількох видах конкурсів, серед яких були «Правда чи брехня», «Дивоглядки», складання слів, музичний конкурс тощо.
До складу журі ввійшли: керівник сектору творчої інклюзивної самореалізації та виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга ПРОКОПОВА, завідувачка відділенням, викладач зарубіжної літератури та української мови Надія ПЕЩАНЮК, завідувач кафедри цифрових освітніх та соціо-економічних технологій, кандидат технічних наук, доцент Юрій ПАВЕЛЬЧУК.
У тривалому протистоянні «мужності й ніжності», яке становило шість раундів, із самого початку активно йшли до перемоги хлопці, здобувши таки її по завершенні змагання.
Це і не дивно, адже саме сьогодні у нашій країні надається перевага – мужності, силі, відвазі, витримці, а краса, ніжність, чарівність наразі знаходиться поруч, підтримуючи у всіх починаннях та діях. Адже знаємо, що добро, ласка, витонченість візьме свою першість після Перемоги, аби відважність, міць, потужність – змогли трішки перепочити та поповнитись енергією.
По завершенні змагання директорка ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж» Ірина ГАРБАРЕЦЬ та проректор з навчальної роботи НРЗВО КПДІ Олександр ЛАВРУК привітали команди, вручивши їм солодощі від ректора.
Щира подяка модератору заходу Ларисі Брудніцькій за організацію та проведення інтелектуального змагання.