Вітаємо колектив з публікацією колективної міжнародної монографії “Baltija Publishing”, 2023. 148 p.

Вітаємо колектив НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут” (ректор Marian Tripak, к.е.н, доцент, заслужений працівник освіти України), науково-педагогічних працівників факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти (декан – Оксана Палилюлько, к.істор.н.) та усіх, хто долучився та дотичний до публікації колективної міжнародної монографії Resilience: the main challenges and development of resilience competencies in the educational paradigm : Scientific monograph. Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2023. 148 p.
Організатори: ISMA University of Applied Sciences (Латвія 🇦🇹); Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» (Україна 🇺🇦) у співпраці з Центром українсько-європейського наукового співробітництва Центр українсько-європейського наукового співробітництва Mykhailo Vikhliaiev Oleg Golovko та за ініціативи відділу міжнародних зв’язків, комунікації та інноваційно-наукової роботи НРЗВО КПДІ (Maryna Voloshchuk).
Щиро дякуємо усім за співпрацю, підтримку та неймовірну науково-дослідну роботу! З монографією можна ознайомитися за посиланням: