Працевлаштування молоді є актуальним питанням сьогодення, тому створюємо платформи співпраці, навчання та розвитку

Відповідальний секретар приймальної комісії НРЗВО КПДІ, виконуюча обов’язки декана факультету соціо-психологічної діяльності, реабілітації та професійної освіти Оксана Палилюлько Оксана Палилюлько, к.істор.н., обговорила основні питання працевлаштування молоді, зокрема, особливостей використання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці з заступником директора Хмельницького обласного центру зайнятості Олександром Підтесаним Олександр Підтесаний.
Під час зустрічі Олександр Підтесаний розповів про 📋ваучери на навчання та про урядову програму, згідно якої роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.
👉У результаті, Олена Мельник з Нової Каховки, Херсонської області виявила бажання скористатися ваучером на навчання за спеціальністю «Реабілітаційна психологія» в НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут ” (ректор Мар’ян Тріпак Marian Tripak , к.е.н., доцент, Заслужений працівник освіти України).
Разом до Перемоги!