Гостьова лекція із магістрантами

21 вересня 2023 р. у рамках вивчення курсу «Муніципальне управління» здобувачі-магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” (ректор, професор Мар’ян ТРІПАК Marian Tripak) взяли участь у виїзній гостьовій лекції, яку провів голова Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради Юрій ВОЛОЩУК.
Лекція мала діалогічний формат, на якій аналізувались проблеми сутності та особливості діяльності органів місцевого самоврядування, реформи місцевого самоврядування в Україні.
Магістранти цікавились особливостями служби в органах місцевого самоврядування, стратегіями розвитку громади.
Варто відзначити, що формат проведення подібних навчальних занять формують у здобувачів високий рівень знань, якими має володіти сучасний конкурентоспроможний фахівець
По завершенні зустрічі був підписаний договір співпраці між НРЗВО КПДІ та Слобідсько-Кульчиєвецькою сільською радою.