Центр українсько-європейського наукового співробітництва

ЛЕКЦІЯ ОЛЬГИ СТОЛЯРЕНКО

👩‍🎓 7 лютого 2023 року розпочато онлайн-лекції з підвищення кваліфікації на тему «Інклюзивна освіта та навчання у сучасних умовах трансформацій: психолого-педагогічні основи інклюзивної освіти», організаторами якого є НРЗВО”Кам’янець-Подільський державний інститут” та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

🎙 Учасників заходу із початком онлайн-лекцій привітав кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління, менеджменту та інклюзивної економіки, ректор Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут», заслужений працівник освіти України Мар’ян Миколайович Тріпак.

🖼 Лекція мала назву «Базові поняття та теорії інклюзії», яку провела кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Ольга Борисівна Столяренко.

🔗 Більш детально за посиланням: https://cuesc.org.ua/…/rozpochato-onlajn-lektsiyi-v…/