1 лютого 2023р. відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція студентів

На пленарному засіданні II Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Юрія «Розвиток фінансів, аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу», яка відбулась сьогодні, 01 лютого 2023 року в Кам’янець-Подільський Державний Інститут, студенти ЗВО представили доповіді, власні дослідження на різноманітну тематику: «Особливості діяльності небанківських фінансово-кредитних установ під час війни» (доповідач – Анастасія Ткачук, студентка 3 курсу, групи Ек-31б, 051 Економіка. Спеціалізація – Економічна кібернетика, НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»); «Обґрунтування необхідності впровадження міжнародних стандартів обліку та звітності у виробничу практику сільськогосподарських формувань, як інструменту уніфікації обліково-аналітичного забезпечення фінансової звітності» (доповідач – Романюк Яна, студентка Львівського національного університету природокористування); «Особливості молодіжного кредитування» (доповідач – Катерина Якубовська, студентка 3 курсу, групи Ек-31б, 051 Економіка. Спеціалізація – Економічна кібернетика, НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»).
На конференції відбувалось інтенсивне обговорення актуальних питань сучасності: спільні проєкти взаємодії; ідеї й сучасні тенденції дослідження питань економіки, бізнесу, обліку і оподаткування у контексті міжнародного та національного виміру; активно обговорювались питання національних викликів фінансової діяльності підприємств й організацій в умовах війни, відновлення України та створення нових проєктів співпраці. Дякуємо організаторам, ініціаторам, вельмишановним гостям, ініціативній молоді та усім учасникам, присутнім на конференції.
Сподіваємось на подальшу співпрацю. Разом до Перемоги!💙💛