Вибори ректора

(Оновлено, відповідно до Наказу ректора Інституту №289 від 10.10.2022)

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ РЕКТОРА ІНСТИТУТУ

В середу 12 жовтня 2022 року відбудуться вибори ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».

Місце проведення виборів – приміщення Реабілітаційно-медичного центру розташоване у підвальному приміщенні гуртожитку.

Час голосування – з 9.00 до 15.00 год.

В разі оголошення повітряної тривоги, за рішенням Організаційного комітету, час голосування виборців може бути продовжений. Відповідне оголошення невідкладно розміщується на інформаційному стенді та веб-сайті Інституту.

Для отримання виборчого бюлетеня потрібно обов’язково пред’явити документ, що посвідчує особу.

Для участі в голосуванні запрошуються усі штатні науково-педагогічні та педагогічні працівники, а також обрані на відповідних зборах виборці з числа студентів та штатних працівників, які не є  науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

Виборець, що є громадянином України, для отримання бюлетеня на виборах ректора надає один з таких документів, що посвідчують особу у т.ч. із застосуванням мобільного додатку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (Дія):
• паспорт громадянина України(у вигляді паспортної книжечки або ID-картки);
• паспорт громадянина України для виїзду за кордон:
• студентський квиток;
• пенсійне посвідчення;