СТУДІЯ КРЕАТИВНОЇ ОСОБИСТОСТІ УКРАЇНИ ІНТЕРВ̓Ю ІЗ ЛЮБІНЕЦЬКОЮ І. та БРАЕСКУ-СЕМЕНИШИН Р.

07 жовтня 2022 року, в НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Кам’янець-Подільський Державний Інститут в рамках проведення Студії креативної особистості України (Альона Годованюк) відбулась зустріч студентства Інституту та Фахового коледжу з талановитими та енергійними, незламними та неймовірно крутими людьми, комунікабельними, невтомними патріотами української держави – з директором та в.о. директора благодійного фонду «Центр допомоги кам’янчанам-учасникам АТО» Благодійний фонд “Центр допомоги кам’янчанам-учасникам АТО”. Романом БРАЕСКУ-СЕМЕНИШИНИМ та Іриною ЛЮБІНЕЦЬКОЮ.
До усіх присутніх звернулась Ірина Гарбарець Eirína Aliniivna, в.о.директора ВСП Кам’янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО «КПДІ», яка передала найкращі вітання від в.о.ректора Інституту – Мар’яна Тріпака Marian Tripak, к.е.н., доцента, Заслуженого працівника освіти України, підкреслила важливість та цінність волонтерської діяльності в Україні і світі та заохотила студентів до участі у волонтерських ініціативах і програмах. Ірина Алініївна вручила гостям на згадку про візит волонтерів у подарунок книгу «Віхи зростання: технікум-інтернат, коледж, інститут (1971 -2021 рр.)» та отримала пам’ятний презент від неймовірних Романа БРАЕСКУ-СЕМЕНИШИНА та Ірини ЛЮБІНЕЦЬКОЇ.