Результати виборів ректора

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

щодо обрання на посаду ректора
Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти
«Кам’янець-Подільський державний інститут»
від 12 жовтня 2022 року

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2014 року № 726, наказів МОН України «Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів вищої освіти» від 27 травня 2022 року № 114-к та «Про внесення зміни до наказу МОН України від 27.05.2022 № 114-к» від 27 вересня 2022 року № 245-к у Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» 12 жовтня 2022 року відбулися вибори ректора.

У виборах ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» взяли участь 95,8 % від загальної кількості осіб, які мали право брати участь у виборах. За результатами таємного голосування за кандидата на посаду ректора Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» Мар’яна Миколайовича Тріпака проголосували 94,74 % (90 із 95) виборців.

Переможцем конкурсу оголошено

Мар’яна Миколайовича Тріпака