25 жовтня 2022 р. для студентів ВСП Кам’янець – Подільського фахового коледжу НРЗВО “КПДІ” проведено навчальний тренінг «Прийоми психологічної самодопомоги»

25 жовтня 2022 р. для студентів ВСП Кам’янець – Подільського фахового коледжу НРЗВО “КПДІ”, у рамках забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні, працівниками психолого-педагогічного відділу: соціальним педагогом Інституту Сторожук Наталія, практичним психологом Макогнюк Людмила , соціальним педагогом Коледжу Данилевич Леся було проведено навчальний тренінг «Прийоми психологічної самодопомоги».
Під час тренінгу розглянули основні методи та прийоми самодопомоги у кризовій ситуації, правила реагування при гострих емоційних реакціях на травмуючі події, інструменти та техніки самопідтримки та саморегуляції при тривалому впливі стресової ситуації, а також у жвавій дискусії обговорили надання першої психологічної та емоційної допомоги людині, що знаходиться поруч.