Відбулась IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція 19 травня 2022 року

19 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та оподаткування ім. С.І. Юрія НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» прийняли участь, як співорганізатори, у IV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ: ОБЛІКОВО-ФІНАНСОВИЙ ТА УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТИ». Захід організований кафедрою обліку та оподаткування Львівського національного університету природокористування. З вітальним словом до учасників конференції звернулися в.о. ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Мар’ян Миколайович Тріпак, к.е.н., професор кафедри, доцент, Заслужений працівник освіти України та в.о. завідувача кафедри Гуменюк І.Л. к.е.н., доцент. Тематика доповідей учасників розмаїта й зачепила багато аспектів обліково-фінансового та управлінського напрямку. Проведення спільної конференції сприятиме підвищенню ефективності наукових досліджень закладів вищої освіти, які працюють у важливій для нашої країни галузі. Дякуємо організаторам за цікаву та пізнавальну дискусію!