Збори трудового колективу Інституту

22 грудня 2021 року відбулись збори трудового колективу НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (в.о.ректора – Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, професор кафедри, заслужений працівник освіти України). На зборах заслухали звіт Людмили Олегівни Валіцької, Голови первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери працівників коледжу про діяльність та виконаний обсяг роботи профспілкової організації коледжу, заслухали звіт Тріпака Мар’яна Миколайовича, в. о. ректора, к.е.н., доцента, професора кафедри, заслуженого працівника освіти України. Праскова Лариса Василівна та Гарбарець Ірина Алініївна акцентували увагу на успішній діяльності профспілкової організації, запропонували схвалити звіт Голови первинної профспілкової організації та запропонували на посаду Голови первинної профспілкової організації працівників інституту – Валіцьку Л. О.

Тріпак Мар’ян Миколайович окреслив основні напрямки діяльності НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” та зареєстрованого новоствореного Кам’янець-Подільського Фахового коледжу Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”. Вітаємо Валіцьку Людмилу Олегівну з обранням Головою первинної профспілкової організації працівників інституту та бажаємо подальших успіхів, наснаги, нових звершень. На засіданні відбулось обговорення та схвалено Зборами трудового колективу Статут Інституту (у новій редакції), колективний договір та інші важливі для життєдіяльності закладу документи.

На завершення Мар’ян Миколайович привітав усіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажав міцного здоров’я, сили, професійних здобутків та нових перемог! Святкова хода колядників завітала на завершення зборів колективу та подарувала святковий настрій, колядки та віншування!