Перше засідання Вченої ради Інституту

Сьогодні, 01 грудня 2021 року, відбулось засідання Вченої ради новоствореного Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут” Кам’янець-Подільський Державний Інститут. Дане засідання є історичним, адже саме сьогодні, рішенням Вченої ради було одноголосно обрано Голову Вченої ради Інституту – Тріпака Мар’яна Миколайовича, к.е.н, доцента, Заслуженого працівника освіти України. На засіданні було обговорено та схвалено рішення про утворення структурних підрозділів, розглянуто та схвалено положення про діяльність структурних підрозділів новоствореного Інституту. Членами Вченої ради на чолі з Мар’яном Миколайовичем обговорено єдину стратегію розвитку у науково-дослідній, навчальній, інноваційній діяльності закладу. Інститут у повному складі науково-педагогічних працівників потужно розпочав якісно нову сторінку успішного життя! Успіхів та успішного майбутнього, НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”!