Меморандум із загальноосвітніми закладами освіти

Партнерство та взаємодія! Сьогодні, 10 грудня 2021 р. відбулась зустріч в.о.ректора НРЗВО “Кам’янець-Подільський Державний Інститут”, Тріпака Мар’яна Миколайовича, к.е.н., доцента, професора кафедри, заслуженого працівника освіти України з директорами шкіл м. Кам’янець-Подільський – Кириком Миколою Михайловичем (Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області), Осадчук Наталією Вікторівною (Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області) та Ткачуком Борисом Миколайовичем (Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №17 І-ІІІ ступенів). До обговорення співпраці долучилась Гарбарець Ірина Алініївна, в. о. директора Подільського коледжу та окреслила основні напрями майбутньої співпраці. На зустрічі обговорювались основні віхи розвитку партнерства у контексті створення якісного освітнього простору вищої освіти та загальноосвітніх закладів освіти, підготовки майбутніх фахівців у галузі економіки, фінансів, психології, соціальної роботи, економічної кібернетики, обліку та оподаткування, комп’ютерних наук та ін. У контексті діалогу було підписано Меморандуми співпраці. Щиро дякуємо за плідний діалог та співпрацю!